ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

Öğrenci koçluğu, yaşam koçluğu içinden çıkan branşlaşmış bir koçluk sistemidir. Bu sistemde öğrenciye takviye olabilecek ve koçluğu destekleyecek biraz Pedagojik bilgi, bunun yanısıra NLP, EFT, Kuantum Terapi, gerekli görülürse hipnotik yaklaşımlarla öğrenciyle çalışılır. Bu koçluk sistemi ebeveynin algısı içindeki öğrencinin aldığı tesiri analiz edebilmek ve bunu hem öğrenci hem de ebeveyn üstünde dengeye çekebilmek üstüne hazırlanmıştır.

Hedefi olmayan ve bunun nasıl belirleneceğini bilmeyen öğrencilere uygun hedefi buldurmak ve bu hedefe gitmesini sağlayacak adımları belirlemek öğrenci koçluğunun ana amaçlarından biridir.

Öğrencinin başarısına engel olan aşırı heyecan, motivasyon düşüklüğü, isteksizlik, başarısızlık kaygısını ortadan kaldırmak, öğrencideki yetenekleri ve güçlü yanları belirleyerek süreç boyunca öğrencinin motivasyonunu arttırmak öğrencinin hedefe daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır.

Bu öğrenci ve ebeveyne yapılan koçluk seanslarıyla öğrencinin mutlu bir birey olarak hayata atılmasını sağlamak bizim için oldukça önemli çünkü gelecek demek onlar demek…

Öğrenci koçluğu seansları Yurdaay ONARAN ve profesyonel yaşam koçlarımızla İSİS MU AKADEMİ’de gerçekleşmektedir.

Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.