SPİRİTÜEL KOÇLUK

Yaşam, her alanda bize var olmayı öğreten inanılmaz bir okuldur. Bu hayat okulunun dersleri bazen bize anlaşılmaz ve kolay gelmeyebilir ve birden hayat bize içinden çıkılamaz bir labirent olarak görünür. Çaresizce içinde koşuşturmak bizi yorar. Spiritüel koçluk tam bu noktada size yeni bir kapı aralayacak…

Yaşamın dersleri bize ne anlatıyor, biz ne anlıyoruz?

İşte bu noktada gözden kaçırdıklarımız ve belki bilinçaltımızın özellikle üstünü örtmeye çalıştığı her şey mutlaka bir gün karşımıza çıkar.

İşte o an geldiğinde ne buna hazır olmanızı bekleyen vardır, ne de sizin onun üstünü tekrar örtebilecek kadar büyük örtünüz… Çünkü içinizde sakladığınız sürede sizin bile kabul edemeyeceğiniz kadar büyümüştür. Onu minik bir nokta iken görmek ister misiniz?
Spiritüel koçluk sistemi ile hayat derslerinde sınıfta ikmale kalmamanız, bu derslerinizi görmeniz ve anlamanız için Yurdaay ONARAN ve profesyonel koçlarımızla İSİS MU AKADEMİ’de sizlere koçluk hizmet sunuyoruz.

Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.