KUANTUM SEANSI

BİR DÜŞ GÖRDÜM VE KENDİ GERÇEĞİME UYANDIM…

Bireysel yaşam yolculuğumuz sırasında bizi geliştiren, uyandıran ve uyanık yaşam ile bağı kurulduğunda bizi yaşama hazırlayan rüyalarımız….
Rüyalarımız; bilincimizin ötesinden, bilinçaltından ya da özümüzden gelen mesajları algılamamızı sağlar.

Bazılarımız rüya gördüğümüzün farkında bile değiliz, bir kısmımız bir şeyler görüyorum ama sabah uyandığımda hiçbir şey hatırlamıyorum deriz. Bir kesim de vardır ki, gördüğü rüyaları hatırlar ama rüyanın ne demek istediğini anlayamadığını söyler. Ta ki gördüğü rüyalar ile gerçek yaşamda, rüyanın getirdiklerini yaşayıncaya kadar. İşte ben de son kategorideki insanlardan birisiydim, yıllarca rüyalarımın bana ne anlatmak istediğini merak ettim. Bir gün karar verdim rüyalarımın şifrelerini çözmeyi öğrendim. O günden bu güne yaşamımı rüyalarımın rehberliğinde devam ettiriyorum.

Sizin de tekrarlayan rüyalarınız var mı? Rüyalarınızın bilgeliğine kulak vermek, rüyalarınızın rehberliğini deneyimlemek için gelin rüyalarınızı birlikte yorumlayalım. Ben her rüyanın çok özel olduğuna ve sahibinin yüreğinden-öz’ünden geldiğine inanıyorum. Bugüne kadar size öğretildiği gibi değil “sadece size özel” olarak rüyalarınızı yorumlayalım.
Siz de rehber rüyalarınızın yaşamınızı nasıl kolaylaştırdığını, size nasıl ışık tuttuğunu görün ve özünüzden gelen bilgilere, uyarılara yüreğinizi açın.
Rüyalar uçan bir kuş gibidir, sadece yorumlandığında o kuşa yüreğinizde yer vermiş olursunuz.

Sadece rüyalarımızı konuşacağımız atölye çalışmamıza tüm rüya dostlarını bekleriz.
Dilek Porsuk

Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.